درباره بریسو 

IMG_8274-1024x683

در اواخر دهه 90، رویای دلچسب دو برادر به نام های محمد و ناصربصیری،که پیش از این هم در زمره کارآفرینان موفق کشور محسوب می شدند،سبب ساز تاسیس کارخانه پوشاک بصیری شد.رویای کمک به اشتغالزایی پایدار هموطنان و تولید برندی فاخر در عرصه پوشاک.این کارخانه علاوه بر نگاه به داخل با چشم اندازی فرا ملی به فعالیت خود ادامه می دهد.
تابا اتکا به توان متخصصان ایرانی،تولیدی ملی را در عرصه جهانی مطرح کند.هم اکنون برند بریسو به عنوان یکی از برند های این کارخانه به بازار عرضه شده و مورد استقبال چشمگیر مشتریان قرار گرفته است.برندی که با سخت گیری و دقت فراوان در تمام مراحل تولید،توانسته به نیاز های بازارپاسخ مثبت دهد.
آنچه که برای بریسو و کارخانه پوشاک بصیری در قله اهمیت قرار دارد تولید لباسی در شأن ایران و ایرانی است. بریسو با افتخار تولید ایران است و در پس تجربه و تخصص نیروی توانمند خود، تلاش می کند تا تن پوشی شایسته را روانه بازار کند. این مهم در تمام مراحل به عنوان یک قانون لازم الاجرا در نظر گرفته شده است. از انتخاب پارچه مناسب که با دقت و سختگیری فراوان و از بین انواع پارچه های موجود، بدون توجه به صرفه اقتصادی و صرفاً از منظر کیفیت صورت می گیرد تا دقت فراوان در جزئیات دوخت برای رسیدن به قواره ای مناسب و زیبا؛ همه و همه تبلور اجرایی شدن این قانون در مجموعه پردیس جامه بصیری است. بریسو می خواهد چینش زیبای یک پازل باشد. پازلی با قطعات زیبای تعهد، تخصص، هنر و تجربه که در کنار هم نقش زیبایی از پوشاک تولید ایران را بسازند.

چشم انداز بریسو

بریسو تولید و عرضه محصولاتی با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب را سرلوحه‌ی برنامه‌های خود قرار داده است تا بتواند رقیبی قدرتمند در برابر برندهای پوشاک بین‌المللی باشد. ما با حضور در بازارهای بین‌المللی، کیفیت و زیبایی محصول ایرانی را در دیده جهانیان می‌نشانیم.

گواهی نامه ها

^_* Beriso, live in attraction