درباره بریسو 

در اواخر دهه 90، رویای دلچسب دو برادر به نام های محمد و ناصربصیری،که پیش از این هم در زمره کارآفرینان موفق کشور محسوب می شدند،سبب ساز تاسیس کارخانه پوشاک بصیری شد.رویای کمک به اشتغالزایی پایدار هموطنان و تولید برندی فاخر در عرصه پوشاک.این کارخانه علاوه بر نگاه به داخل با چشم اندازی فرا ملی به فعالیت خود ادامه می دهد.
تابا اتکا به توان متخصصان ایرانی،تولیدی ملی را در عرصه جهانی مطرح کند.هم اکنون برند بریسو به عنوان یکی از برند های این کارخانه به بازار عرضه شده و مورد استقبال چشمگیر مشتریان قرار گرفته است.برندی که با سخت گیری و دقت فراوان در تمام مراحل تولید،توانسته به نیاز های بازارپاسخ مثبت دهد.

آنچه که برای بریسو و کارخانه پوشاک بصیری در قله اهمیت قرار دارد تولید لباسی در شأن ایران و ایرانی است. بریسو با افتخار تولید ایران است و در پس تجربه و تخصص نیروی توانمند خود، تلاش می کند تا تن پوشی شایسته را روانه بازار کند. این مهم در تمام مراحل به عنوان یک قانون لازم الاجرا در نظر گرفته شده است. از انتخاب پارچه مناسب که با دقت و سختگیری فراوان و از بین انواع پارچه های موجود، بدون توجه به صرفه اقتصادی و صرفاً از منظر کیفیت صورت می گیرد تا دقت فراوان در جزئیات دوخت برای رسیدن به قواره ای مناسب و زیبا؛ همه و همه تبلور اجرایی شدن این قانون در مجموعه پردیس جامه بصیری است. بریسو می خواهد چینش زیبای یک پازل باشد. پازلی با قطعات زیبای تعهد، تخصص، هنر و تجربه که در کنار هم نقش زیبایی از پوشاک تولید ایران را بسازند.

ویژگی بریسو

صدای چرخ های خیاطی در سالن تولید بریسو زیباترین آهنگی است که به دست هنرمند متخصصان پرتوان حوزه دوخت کشورمان نواخته می شود. نوایی که نت هایش به دست خبره ترین طراحان لباس نوشته شده و برش کارانی با تجربه آن را در قامت یک هارمونی زیبا درآورده اند. اما این شروع داستان نیست.در انبار مواد اولیه کارخانه پردیس جامه بصیری، هر روز، پارچه هایی با کیفیت بالا، منتظر هستند تا نوبتشان برسد و در این بین از ذوق تن پوش شدن بر قامت رعنای مردان و زنان ایران زمین، آن هم تحت پوشش برندی به نام بریسو، سر از پا نمی شناسند. همنشینی این پارچه ها در کنار دیگر مواد اولیه که هر کدام از با کیفیت ترین انواع خود انتخاب شده اند، نقطه آغازین سمفونی زیبا و باشکوه لباس ایرانی را تشکیل می دهند.
لباس ها توسط مشتریان خوش سلیقه و سخت گیر بریسو خریداری می‌شوند، اما این پایان این داستان نیست. پایان آن زمانی است که مشتریان لباسشان را بر تن کنند و لبخند رضایت بر گوشه لبشان نقش ببندد.
پشتیبانی بریسو نیز همیشه آماده است تا هر مشکلی در مسیر نیل به این رضایت را برطرف کند. پشتیبانان آموخته اند که مشتریان بریسو، خانواده این برند هستند و رضایتشان انرژی بخش چرخ های کارخانه.
و همه این ها یعنی تحقق شعار بریسو؛ لباسی به زیبایی لبخند تو!

چشم انداز بریسو

بریسو تولید و عرضه محصولاتی با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب را سرلوحه‌ی برنامه‌های خود قرار داده است تا بتواند رقیبی قدرتمند در برابر برندهای پوشاک بین‌المللی باشد. ما با حضور در بازارهای بین‌المللی، کیفیت و زیبایی محصول ایرانی را در دیده جهانیان می‌نشانیم.

گواهی نامه ها

بریسو ; به زیبایی لبخند تو

6580
بازدید امروز
187000
مجموع سفارشات ثبت شده
15760
تعداد مشتریان
9760
تنوع محصولات