.

تجربه بسیار دلنشینی است، مثل در دست گرفتن یک فنجان چای داغ در سرمای برف‌ریزان زمستان، مثل نوشیدن یک لیوان آب هندوانه خنک در هیاهوی گرمای تابستان، انگار تمام وجودت از خوشی سرریز و لبخند همواره همنشینت می‌شود.

می‌دانید از چه می‌گوییم؟ از تجربه تولید یک محصول با کیفیت به همت متخصصان و نیروهای ایرانی. از لباسی تحت عنوان بریسو که قرار است تن‌پوش مردان و زنان ایرانی شود و در رقابت با انواع برندهای ایرانی و خارجی، سربلند بیرون بیاید. باشد تا هموطنان‌مان، جذاب زندگی کنند.

حال زمان آن رسیده که با کمک انسان‌هایی که کوه انرژی هستند، لباس‌های زنانه و مردانه بریسو را به دست مردمان کشورمان در نقاط مختلف این کهن بوم برسانیم.

البته اخذ نمایندگی بریسو مزایای پرشماری دارد که از آن جمله می‌توان به عدم پرداخت هزینه برای دراختیار گرفتن پوشاک، عدم نیاز به هزینه جداگانه برای تبلیغات، استفاده از آخرین آموزش‌ها در زمینه فروش و... اشاره کرد.

همچنین داشتن توان مالی برای تهیه و راه‌اندازی یک فروشگاه در نقطه خوب شهر، پرداخت حق برند و داشتن حداقل سن 25 سال از جمله شرایط گرفتن نمایندگی بریسو است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهند با نام نماینده حضوری بریسو، وارد خانواده ما شوند تا در کنار یکدیگر، در مسیر بلندآوازه شدن یک برند ایرانی تلاش کنیم، بسم الله.

جهت اخذ نمایندگی در ساعات اداری با این شماره تماس حاصل فرمایید: 01791010100
یا عدد 3 را به سرشماره 90003780 ارسال کنید.